E-Katalog

Ürün Kataloğu

Aydınlatma Direkleri Çokgen ve dairesel kesitli aydınlatma direkleri, koruma çemberli ve portatif merdivenli projektör direkleri, standart asansörlü ve insan asansörlü projektör direkleri, ...

Aydınlatma Direkleri

Çokgen ve dairesel kesitli aydınlatma direkleri, koruma çemberli ve portatif merdivenli projektör direkleri, standart asansörlü ve insan asansörlü projektör direkleri, stadyum direkleri, dıştan ve içten halatlı bayrak direkleri, asansörlü bayrak direkleri, baş üstü levha direkleri, gsm direkleri, mobese, paratoner, hoparlör, kamera direkleri, reklam direkleri ürün portföyünün ana kalemlerini oluşturmakla birlikte, müşteri talebi doğrultusunda her türlü özel direkprojelendirme ve imalatı da gerçekleştirilmektedir.

Dekoratif direk taleplerinin artması doğrultusunda 2007 yılında Bofaş Boya imalat firmasını kurarak Türkiye'nin önde gelen elektrostatik toz boyama tesisini faaliyete geçirmiştir. Bu yatırımlarıyla Işın Aydınlatma, standart poligon direk imalatının yanı sıra dekoratif poligon direk, boru direk, dekoratif alüminyum direk ve paslanmaz çelik direk gibi, modern şehircilik mimarisinin hizmetine sunduğu birçok alternatiflerle sektöründe Türkiye'nin önderi olmuştur.